Jakaranda. Fyra stolar med genombruten rygg, lös stoppad sits. Sitthöjd 43 cm… | Stolar, Bord
FÅTÖLJER, 1 par, "Modus", Christian Vedel, Danmark, 1960-tal. - Bukowskis
jakaranda' | Barnebys
Auktion - Important sale 6 - 9 December 2016 I already have an account for the website Could not log in? I am not yet a registered client Mitt användarnamn har slutat
FÅTÖLJ med FOTPALL, IRE, Skillingaryd, 1970-tal. CITES-intyg medföljer. - Bukowskis
FÅTÖLJ, jakaranda, "Chair Model No.4", Illum Wikkelsø för N. Eilersen, Denmark. - Bukowskis
Slutpris för 131813. FÅTÖLJ, jakaranda, "Chair Model
Fåtöljer i par jakaranda - Stockholms Auktionsverk
OLE WANCHER, fåtölj, "Senator", France & Son, Danmark, 1900-talets mitt. - Bukowskis
Bröderna Andersson, Soffa och fåtölj jakaranda/palisander och skinn 1960-tal - Lauritz.com
A pair of 1960s Arne Vodder, jakaranda armchairs model 431 from Sebast Furniture Denmark. - Bukowskis
Fåtölj, "Sirocco", design: Arne Norell. Formgiven 1964, jakaranda (Cites-intyg), Safarimodell, klädd i skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 3087
Fåtölj, "Sirocco", design: Arne Norell. Formgiven 1964, jakaranda (Cites-intyg), Safarimodell, klädd i skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Auktion | Arne Norell fåtöljer Sirocco | Stockholms Auktionsverk Online | 312833