Home

Aðgangseyrir Óeirðir Reika läti korvpall euroopa meistet Stofna Greiði skófla

Uudised - U20 Euroopa meistriks tuli kindlalt Iisrael, B-divisjoni finaalis  lõi Poola Sloveeniat, Läti oli kolmas
Uudised - U20 Euroopa meistriks tuli kindlalt Iisrael, B-divisjoni finaalis lõi Poola Sloveeniat, Läti oli kolmas

Euroopa meister Venemaa sattus väljalangemise äärele - Arhiiv - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Euroopa meister Venemaa sattus väljalangemise äärele - Arhiiv - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

VIDEO | Euroopa meister Dragic kukutas Markkaneni ja Bullsi

TÄHTEDE MÄNG: Läti meeste korvpall on Eesti koondise eest ära spurtinud!  Meie edu jääb aastatesse 1960-1979... - Delfi Sport
TÄHTEDE MÄNG: Läti meeste korvpall on Eesti koondise eest ära spurtinud! Meie edu jääb aastatesse 1960-1979... - Delfi Sport

Ajakiri Basketball - Uues Basketballis: Tartu seis, Eesti-Läti  korvpalliliiga ja ELPA
Ajakiri Basketball - Uues Basketballis: Tartu seis, Eesti-Läti korvpalliliiga ja ELPA

Eesti-Läti Ühisliiga on laienenud Soome | Korvpall | ERR

Valitsev Euroopa meister asub juhendama Serbia korvpallikoondist - Korvpall  - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Valitsev Euroopa meister asub juhendama Serbia korvpallikoondist - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

KORVPALLI EM | Eesti vastane Läti teatas lõpliku EM-koosseisu | Sport

Uudised - Eile toimus OlyBet Naiste Meistriliiga avaesitlus ja Eesti naiste  rahvuskoondise pressikonverents
Uudised - Eile toimus OlyBet Naiste Meistriliiga avaesitlus ja Eesti naiste rahvuskoondise pressikonverents

Tartu Ülikool võitis Põhja-Euroopa korvpalliliigas Läti klubi | Korvpall |  ERR
Tartu Ülikool võitis Põhja-Euroopa korvpalliliigas Läti klubi | Korvpall | ERR

Väike Läti viigistas suure Saksamaaga ja juubeldas kui Euroopa meister

Eesti korvpallikoondis langes maailma edetabelis, Läti superpõlvkonnal  kadus olümpialootus - Delfi Sport
Eesti korvpallikoondis langes maailma edetabelis, Läti superpõlvkonnal kadus olümpialootus - Delfi Sport

VIDEO ⟩ Karate Euroopa meister õpetab ukrainlastele, kuidas õigesti  Molotovi kokteili visata - Võitlussport - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
VIDEO ⟩ Karate Euroopa meister õpetab ukrainlastele, kuidas õigesti Molotovi kokteili visata - Võitlussport - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Võimsa alguse teinud Eesti pidi lõpuks Läti paremust tunnistama | Korvpall  | ERR
Võimsa alguse teinud Eesti pidi lõpuks Läti paremust tunnistama | Korvpall | ERR

Värskes Põhja-Euroopa korvpallisarjas astub üles ka Tartu Ülikool - Korvpall  - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Värskes Põhja-Euroopa korvpallisarjas astub üles ka Tartu Ülikool - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Võidukas Kalev/Cramo viskas Läti klubi vastu sada punkti täis | Korvpall |  ERR
Võidukas Kalev/Cramo viskas Läti klubi vastu sada punkti täis | Korvpall | ERR

Tartu ja Rapla võitlevad Eesti-Läti liigas viimase play-off'i koha nimel |  Korvpall | ERR
Tartu ja Rapla võitlevad Eesti-Läti liigas viimase play-off'i koha nimel | Korvpall | ERR

Kalev/Cramo sai Tarva üle kindla võidu, TalTech Lätis esimese kaotuse |  Korvpall | ERR
Kalev/Cramo sai Tarva üle kindla võidu, TalTech Lätis esimese kaotuse | Korvpall | ERR

Sloveenia võitis Dragici 35 punkti toel ajaloolise EM-tiitli | Korvpall |  ERR
Sloveenia võitis Dragici 35 punkti toel ajaloolise EM-tiitli | Korvpall | ERR

VIDEO | Läti alistas MM-valikmängus valitseva Euroopa meistri | Korvpall |  ERR
VIDEO | Läti alistas MM-valikmängus valitseva Euroopa meistri | Korvpall | ERR

2015. aasta Euroopa meistrivõistlused korvpallis olid 39. Euroopa  meistrivõistlused korvpallis. Finaalturniiril osales 24 meeskonda. Euroopa  meistriks tuli Hisp
2015. aasta Euroopa meistrivõistlused korvpallis olid 39. Euroopa meistrivõistlused korvpallis. Finaalturniiril osales 24 meeskonda. Euroopa meistriks tuli Hisp

KUULSUSTE HALL ⟩ Meie mees, kes valiti Euroopa parimaks korvpalluriks -  Kuulsuste hall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja  välismaalt
KUULSUSTE HALL ⟩ Meie mees, kes valiti Euroopa parimaks korvpalluriks - Kuulsuste hall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

VIDEO | Viimaste minutitega suurest kaotusseisust välja rabelenud Läti sai  Hispaanialt valusalt lüüa
VIDEO | Viimaste minutitega suurest kaotusseisust välja rabelenud Läti sai Hispaanialt valusalt lüüa

Loe, millal Eesti koondist saali toetama tulla | Euroopa Võrkpalliliit  avalikustas 2021. aasta EM-finaalturniiri ajakava - Delfi Sport
Loe, millal Eesti koondist saali toetama tulla | Euroopa Võrkpalliliit avalikustas 2021. aasta EM-finaalturniiri ajakava - Delfi Sport

Eesti korvpallikoondis kohtub kodusel sõprusturniiril Läti ja Leeduga |  Korvpalli Eesti koondis | ERR
Eesti korvpallikoondis kohtub kodusel sõprusturniiril Läti ja Leeduga | Korvpalli Eesti koondis | ERR

KORVPALLI EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | Sport - Kehaline kasvatus

Ülejärgmine korvpalli Euroopa meister selgub Lätis | Korvpall | ERR

NII SEE JUHTUS | Sport 14.09: Läti alistas Euroopa meistri, Leedu sai  ülinapi võidu
NII SEE JUHTUS | Sport 14.09: Läti alistas Euroopa meistri, Leedu sai ülinapi võidu