Novinky a aktuality

Co je reaktivace

Po nárazu vozidla a aktivaci airbagů se zapíše chyba do řídící jednotky airbagů a jednotka se tak stává nepoužitelnou.

My z airbagové jednotky vymažeme záznam o nehodě a řídící jednotka airbagů se stane opět plně funkční.

Jsme schopni reaktivovat jednotky prakticky všech značek vozidel evropského, amerického i asijského typu.

Určení jednotky

Podle druhu vozidla, roku výroby a typu řídící jednotky airbagu se určí, zda je potřeba jednotku vymontovat, nebo je možná reaktivace v autě.

Pro přesnější určení nám prosím zavolejte nebo pošlete SMS, Whatsapp, e-mail s typem vozidla, nebo výpis z diagnostiky, kde je číslo jednotky.

Ve vozidlech všech značek je asi 10 000 různých jednotek airbagů s rozdílným postupem reaktivace, proto určení jednotky chvíli trvá.

Cena, doba reaktivace a doprava

Cena reaktivace jednotky se pohybuje od 2000 do 6000 korun za reaktivaci jednotky.

Doba reaktivace se pohybuje od hodiny do 72 hodin, podle druhu a náročnosti. Jednotky které je možné reaktivovat namontované ve vozidle trvají většinou poměrně kratší dobu.

Pokud máte jednotku demontovanou z vozidla, je možné ji přivést na provozovnu nebo poslat poštou, nebo jinou přepravní službou.

V případě že budete jednotku odesílat poštou prosím přiložte papír se zpáteční adresou a telefonním číslem. Jednotky jsou zpět odesílány na dobírku.

Upozornění

Upozorňujeme zákazníky, že reaktivované jednotky jsou určeny pouze pro zkušební a testovací účely, výrobce nepovoluje jejich použití při provozu vozidla.